Стелажі

У кожному будинку необхідно додаткове місце для зберігання речей. Важливо правильно обладнати гараж або комору для зручного розміщення інструментів і господарського інвентарю.
Звільнити простір і навести порядок в підсобних приміщеннях допоможе металевий стелаж Кеново.

ПЕРЕВАГИ НАСТІННИХ МЕТАЛЕВИХ СТЕЛАЖІВ

Фото стелаж

Простий монтаж
Легко монтується на стіну, займаючи мінімум простору. Відкрита конструкція дозволяє розміщувати габаритні предмети.

Довговічність
Елементи конструкції покриті полімерною емаллю. Сітчасті металеві полиці і висувні кошики добре вентилюються, запобігаючи накопиченню конденсату навіть при використанні в середовищі з високою вологістю.

Комфорт
Звільняється підлога, що полегшує пересування і прибирання. Розкладені на полицях інструменти та інвентар не займають багато місця і завжди під рукою.

Надійність
Секція стелажа витримує навантаження до 150 кг \ м.п.

Дизайн
Комплектуючі стелажної системи універсальні та взаємозамінні, що дозволяє в будь-який момент змінити або доповнити комплектацію і з легкістю вписати їх в дизайн сучасного гаража, майстерні чи комори.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити стелаж готовим набором або замовити конфігурацію з окремих комплектуючих..
Зателефонуйте нашому фахівцеві, повідомте розміри приміщення, і він зробить проект з урахуванням ваших потреб.

Фото розрахунок стелажа

РОЗРАХУНОК І МОНТАЖ СТЕЛАЖА

Розрахувати стелаж дуже просто. Він збирається будь-якої довжини і висоти з глибиною 380 мм. Ширина однієї секції кратна 600 мм, за потреби вона легко зменшується під необхідний розмір підрізанням трьох точок полиці.

Стелаж фіксується на монтажну планку, яка кріпиться до стіни дюбелями. На неї вертикально навішуються металеві стійки, які внизу закріплюються на спеціальних пластикових блоках. Полиці встановлюються на напрямні за допомогою кронштейнів. Спеціальні кріплення допомагають комбінувати та доповнювати стелаж іншими елементами системи зберігання.