Гардеробні системи

ЗАМОВИТИ ГАРДЕРОБНУ

Гардеробні системи останнім часом все більше завойовують популярність і витісняють з інтер'єру звичні для нас шафи. Це не дивно, бо широкий вибір комплектуючих дозволяє спланувати та зібрати сучасну, зручну гардеробну з урахуванням всіх ваших потреб.
Різноманітність і надійність елементів системи дозволяє використовувати їх в різних приміщеннях:

гардеробній кімнаті або спальні

гардеробні системи фото

в коморі або підсобці

гардеробні фото

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВИХ ГАРДЕРОБНИХ KENOVO:

простота монтажу
Основою системи є монтажна планка, яка горизонтально кріпиться до стіни. На неї легким замиканням надягають вертикальні напрямні, які кріпляться внизу. У напрямних є отвори, в них вставляються кронштейни для кріплення сітчастих полиць, кошиків та іншої фурнітури.

надійність
Всі комплектуючі виготовлені з міцної конструкційної сталі та покриті білою порошковою емаллю. Це гарантує довгий термін служби та безпеку. Передній торець полиць закритий пластиковою заглушкою для дбайливого зберігання речей.

трансформація
Система влаштована за принципом конструктора, деталі якого легко монтуються, переміщаються і створюють індивідуальний гардероб. В ході експлуатації ви завжди зможете змінити конструкцію під поточні потреби.

відкритість
Речі у вас перед очима і розділені на зони: верхній одяг, взуття, сукні, штани, сорочки, білизна. Тому без проблем знайдеться потрібна річ для задуманого образу.

вентиляція
Наповнення системи має сітчасту конструкцію. Тому речі провітрюються і залишаються свіжими.

легкий догляд
Покриття металевих систем не вимагає особливого догляду. Досить протерти поверхню сухою або вологою ганчіркою.

дизайн
Великий вибір фурнітури допоможе створити стильну і функціональну гардеробну, яка вдало впишеться в будь-який інтер'єр.

гардеробна фото всередині
комора гардеробна фото
наповнення гардеробної кімнати фото
чарівна гардеробна фото

У нашому інтернет-магазині ви можете купити гардеробну в готовому вигляді замовити систему зберігання з окремих елементів..
Зателефонуйте нашому фахівцеві, повідомите розміри приміщення, і він зробить безкоштовний проект з урахуванням ваших побажань.