Кріплення для велосипеда на стіну

Велопрогулянки обожнюють як дорослі, так і діти! Купуючи велотранспорт, про спосіб його зберігання зазвичай думають в останню чергу. Часто він відправляється на балкон, та ще на відкритий, або займає половину передпокої. Але двоколісний друг потребує дбайливого ставлення, і не повинен завдавати клопоту своєму господарю.
Зручне зберігання забезпечить настінний тримач для велосипеда марки Кеново.

ВАРІАНТИ ЗБЕРІГАННЯ ВЕЛОСИПЕДА НА СТІНІ

вертикально
Найкомпактніший варіант – байк розташований перпендикулярно стіні та підвішений за колесо. Кріплення за переднє або заднє колесо – не має значення, це залежить від переваги користувача. Зручне рішення за наявністю кількох одиниць техніки. У цьому випадку велікі кріпляться один за одним і займають мінімум простору.

горизонтально
Велокріплення складається з двох гаків. Ровер підвішується боком за раму або колеса. Встановлюючи підвіс, переконайтеся, що на обраній відстані від підлоги залізний друг не заважає пересуванню.

під кутом
Поворотний кронштейн для велосипеда на стіну дозволяє зберігати велотранспорт вертикально уздовж стіни. Оптимальний варіант для розміщення в вузьких проходах.

крiплення для велосипеда на стiну фото
зберігання велосипедів на стіні фото
настiне кріплення для велосипеда фото

МОНТАЖ ВЕЛОКРІПЛЕННЯ

Перед установкою велокріплення на стіну, зверніть увагу на наступне:

Матеріал основи
Не рекомендується закріплювати на гіпсобетон або гіпсокартон без закладної. Ці матеріали не дуже надійні, тому з часом кріплення може розхитатися. Краще використовувати для цього цегляну або бетонну поверхню.

Ергономіка приміщення
Виміряйте габарити байка, додайте до цього розмір кріплення і необхідну вільну площу для комфортного підвішування і зняття. Виходячи з цього, вибирайте горизонтальне або вертикальне велокріплення.

Допустиме навантаження
У кожного кріплення є максимальне навантаження. Обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками.

Висота розміщення
Щоб повісити та зняти ровер було максимально зручно, фіксуйте гаки приблизно на рівні плечей. Якщо ж він виконує ще й роль елемента декору в інтер'єрі – вибір висоти залежить від ваших естетичних уподобань.
Важливо: не використовуйте пластикові кріплення для велосипеда на стіну, металеві безпечніші й прослужать довше!

МІСЦЕ ЗБЕРІГАННЯ

Монтуючи велокріплення, слід враховувати, що сильне переохолодження, вплив ультрафіолету і вологість згубно впливають на стан залізного коня. Тому для збереження цілісності покришок, провідних вузлів і красивої яскравої рами оптимальним рішенням буде:

тамбур або комора

утеплена лоджія або балкон

сухий підвал або гараж

Можна розмістити двоколісний транспорт і в житловій кімнаті, сховавши за ширмою або в спеціальній шафі. При творчому підході до облаштування закріплене велообладнання стане в оздобленні інтер'єру цікавим арт об'єктом.
Визначившись з простором і способом кріплення, вибирайте відповідний підвіс для велосипедів на стіну.

НАБОРИ ВЕЛОКРІПЛЕНЬ

В асортименті нашого магазину є як окремі велокріплення, з яких просто зібрати систему для зберігання кількох одиниць велотехніки, так і готові набори для зберігання двох велосипедів з велоаксесуарами.
Перед покупкою ознайомтеся з фото і характеристиками тримачів. Залишаться питання дзвоніть! Із задоволенням підкажемо і допоможемо підібрати відповідний комплект для вашого приміщення.